Vložte k nám Váš web a získejte zpětný odkaz !


Další položky v katalogu

Pension EASY JOURNEY Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra „Nový Smíchov“, 300 m od stanice metra „Anděl“.
Francie je země, která je na západním pobřeží omývána Atlantským oceánem a na jihu Středozemním mořem. Francie má rozlohu 674 843 km. Hlavním městem je Paříž.
Hotel Haštal Prague Old Town Vítejte v rodinném hotelu v samém srdci Prahy ! Objevte kouzlo nově zrekonstruovaného hotelu v secesní budově, který je obklopen celou řadou historických památek, zařazených do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
Bulharsko se stalo poslední dobou oblíbenou destinací, a to jak v létě, tak i v zimě. Naleznete zde užitečné a zajímavé informace o Bulharsku, např. jaké města nabízí zajímavé památky a kde se nejlépe a nejvýhodněji ubytovat.
Ubytování Babylon House ubytování Brno Babylon House poskytuje hostům ubytování v 1 jednolůžkovém pokoji, 2 apartmány a 5 dvoulůžkových pokojů. Pokoje jsou nově zrekonstuovány, a tak je zajištěno že hoste na nich naleznou moderní nábytek
Hotel Radnice ubytování Liberec Hotel Radnice nabízí velmi kvalitní ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. V hotelu Radnice jsou k dispozici hostům apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 41 lůžek s možností přistýlek.

TOPlist TOPlist