Vložte k nám Váš web a získejte zpětný odkaz !


Další položky v katalogu

Hotel U Skanzenu Hotel U Skanzenu nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven televizí, přípojkou na internet a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je stylová restaurace i vlastní parkoviště.
Alžírsko Alžírsko je země, kde vládne v 99% vládne náboženství zvané islám. Občanské války, nebo sebevražedné atentáty jsou tam na denním pořádku.
Hotel Mesit Hotel Mesit je hotelem s celoročním provozem a je situován do malebného prostředí Beskyd na Horní Bečvě v blízkosti místní přehrady. Ubytovací kapacita Hotelu Mesit je 40 pokojů. Hostům jsou k dispozici dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlek,
Dovolenka Turecko Side Láka vás dovolenka pri mori, ale Chorvátsko je už ohrané a Egypt je príliš finančne náročný? Vyskúšajte skvelé tipy na dovolenku v Turecku. Jedná sa o malebnú krajinu rozdelenú na európsku a ázijskú časť.
Hotel Arnika ubytování Janské Lázně Janské Lázně Arnika ubytování hotel: Hotel Arnika se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní.Janské Lázně Arnika
Hotel Děvín ubytování Mariánské Lázně V lázeňském Hotelu Děvín jsou pokoje umístěny ve 4 podlažích a všechny jsou situovány s výhledem na východní svah lázeňského města s parky a lázeňskými domy.

TOPlist TOPlist