Vložte k nám Váš web a získejte zpětný odkaz !


Další položky v katalogu

Dovolená USA Informace o cestování do USA, potřebných dokladech, turistických destinacích, pamětihodnostech, přírodě, kultuře... a proto neváhejte a navštivte tyto stránky.
Silvestr 2009 - Chaty a chalupy na horách Silvestr na horách, Silvestr v praze, Silvestr v lázních, a mnoho dalších zajímavých možností pro trávení pohodového konce roku. Zarezervujte si ubytování co nejdříve.
Nově otevřený Tříhvězdičkový Penzion Rudolf se nachází v malebné stejnojmenné vesničce v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova a Liberce. Požadavky hostů jistě uspokojí nabídka penzionu Rudolf, útulně zařízených pokojů a apartmánů různých
Hotel Čertův mlýn ubytování Železná Ruda Hotel rodinného typu Čertův mlýn se nachází v klidném horském rekreačním středisku Špičák s výhledem na nejvyšší horu Šumavy.Hotel rodinného typu Čertův mlýn se nachází v klidném horském rekreačním středisku Špičák s výhledem na nejvyšší horu Šumavy.
Ubytování Trojanovice Ubytování se nachází 6 km od Frenštátu p.R. v lokalitě Trojanovice na Pinduli. Možnost ubytování pro 9 osob ve třech pokojích pro 3 osoby s možností 1 přistýlky, velká zahrada s venkovním bazénem, pergola s posezením, venkovní krb.
Hotel Astra ubytování Praha 10-Strašnice  Hotel Astra se nachází v klidné části Prahy 10. Z hotelu se dostanete přímo do centra Prahy za pouhých 12 minut metrem. Hotel je umístěn pouhých 300 metrů od stanice metra A Skalka.Hotel Astra nabízí ubytování o celkové kapacitě 160 lůžek. Ubytovat s

TOPlist TOPlist